Obsah: Atlas zvířat - podrobný průvodce

Podrobný průvodce světem zvířat a jejich přirozeném prostředí. Všichni jistě víme, jaká zvířata žijí v naší republice. Stejně tak je nám jasné, že v Africe najdeme slony a v Asii tygry. Ale víme také, kdo jsou a kde sídlí třeba oryx nebo čipmank? Kde bychom mohli potkat opravdového ďábla a který živočich může během života změnit pohlaví? Pokud ne, nic se neděje - od toho je tu naše kniha, naše pozvánka do fascinující říše zvířat. . Názorné ilustrace a vynikající fotografie vám pomohou proniknout přímo do zvířecího "bydliště" a porovnat jednotlivá přírodní prostředí naší planety. . Dozvíte se, které zvířecí druhy jsou ohrožené vyhynutím a co by se dalo dělat pro jejich záchranu. OD chvíle, kdy dočtete tuto knihu, budete znát více než 1000 nejrůznějšíc h živočichů.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Atlas zvířat - podrobný průvodce