Obsah: Babička zavařuje - Také výborné recepty z kompotů, nakládané zeleniny, hub a masa

Osvědčené návody na zavařování a také výborné recepty z kompotů, nakládané zeleniny, hub a masa. V publikaci objevíte několik rad pro zavařování ovoce , přípravu zavařenin, povidel a rosolů, něco o dalším zpracování ovoce (pěny, vína, sušení ovoce). Dozvíte se, jak využívat kompoty a zavařeniny, o zavařování zeleniny a hub, poznáte další zpracování zeleniny (sušená zelenina, octy, nálevy, skladování) i jak využívat naloženou zeleninu a na závěr vás čeká kapitola o zavařování masa a o masových konzervách.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Babička zavařuje - Také výborné recepty z kompotů, nakládané zeleniny, hub a masa
Dnes je 19.04.2024
Před 103 lety se narodil(a) Klánský Mojmír