Obsah: O psaní Memoáry o řemesle

Průvodce spisovatelskou zkušeností proslulého autora hororových bestsellerů aneb kurzy tvůrčího psaní pro mírně pokročilé. Druhé vydání, v tomto překladu první.
Líčením humorných a někdy i mírně šokujících životních momentů, téměř vždy spojených s literaturou, jazykem a textem autor obhajuje svůj názor vyslovený v úvodu, že spisovatelem se již člověk rodí a jinak to nejde. Znamená to, že již předem musí být do života obdařen talentem, který by měl, pokud by chtěl získat spisovatelské renomé, rozvíjet každodenním cvičením, to jest četbou a spisbou. Způsob, jakými jsou autorovy vlastní, někdy až osobní zkušenosti a rady čtenáři k zvážení předávány, nezapřou vzdělaného pedagoga a člověka se střízlivým a shovívavým pohledem na svět.

Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize