Obsah: Nebe mé lásky

Bohatý rančer Jack Mercy ve své závěti určí, že jeho tři dcery - které se navzájem vůbec neznají, protože jsou z různých manželství svého otce - musejí spolu strávit celý rok na ranči, jinak že o svoje mnohamilionové dědictví přijdou. Na samotě, jen ve společnosti dělníků a několika sousedů, tedy žije světácká scénáristka Tess, plachá učitelka Lily, kterou pronásleduje její bývalý násilnický manžel, a praktická Willa, jež vyrůstá na ranči od dětství.
Než si na sebe zvyknou, dojde k mnoha sporům a hádkám, ale nakonec je stmelí nejen touha po dědictví, ale i strach z šíleného masového vraha, který řádí v okolí, láska ke třem mladým rančerům a nakonec i skrytá, nicméně silná, povahová příbuznost...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize