Obsah: Cestování - Příručka pro digitální fotografy

Cestování, třetí z řady příruček pro digitální fotografování, obsahuje důležité informace pro všechny, kdo chtějí využít nekonečné možnosti, které jim nabízí digitální fotografie. Vysvětluje pojmy na praktických příkladech a snaží se ukázat konkrétní postupy při možných úpravách obrazu. Zabývá se jednoduchými změnami, např. úpravou barev nebo odstraňováním škrábanců, přibližuje ale i složitější úpravy - převádění barevných obrázků do černobílé stupnice nebo experimentování s různým pozadím. Text knihy nepoužívá žádné složité technické výrazy a vše je podrobně vysvětleno krok za krokem, a proto je tato příručka ideální pro každého, kdo chce zlepšit fotografie získané z cest a pomáhá mu maximálně využít možnosti digitální fotografie.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Cestování - Příručka pro digitální fotografy