Obsah: Co má pes na mysli - Jak pochopit psí uvažování

Dovedou psi počítat? Zdají se jim sny? Dokážou předpovídat zemětřesení nebo odhalit rakovinu? Naučte se dívat na svět očima psa. Zábavný a obsažný rádce přináší řadu zajímavostí, vyvrací mnohé běžné pověry a nedorozumění týkající se čtyřnohých přátel člověka a poskytuje spoustu překvapivých údajů o jejich intelektuálních schopnostech. Objevná je i část o stárnutí psů, která zachycuje příznaky stáří z různých zdravotních i psychologických hledisek. Autor bestsellerů, psycholog a světoznámý odborník na chování psů a jejich výcvik dr. Stanely Coren se v této publikaci zabývá všemi aspekty života psa ve vztahu ke světu, k člověku i zvířatům. Vychází z dlouhodobých zkušeností, s humorem hodnotí nejrůznější psí plemena a učí, jak přeměnit mladé štěně ve zdravého, zvídavého, spokojeného a poslušného psa.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Co má pes na mysli - Jak pochopit psí uvažování
Dnes je 28.03.2024
Před 58 lety se narodil(a) Bauer Michal (1966)