Obsah: Hněv krále démonů - Ústup

Invaze, jejíž rozsah si s výjimkou účastníků výprav na Novindus nedokáže nikdo ani představit (natož aby v něco takového uvěřil), je na dosah.
K obraně Ostrovního království se spojují složité intriky vůči Quegu s diplomatickými ústupky Keshi, výsledky dlouho plánovaných vojenských příprav s improvizacemi, které si vynucuje hrozba ještě nebezpečnější invaze démonů. Ti se po vyplenění planety Saaurů snaží otevřít brány na Midkemii a pro své záměry využívat právě Smaragdovou královnu a její hadí spojence.
V okamžiku, kdy začínají poblíž Krondoru přistávat první desetitisíce útočníků, se celá spletitá mašinérie obránců dává do pohybu. V první fázi však není šance na odražení vpádu a lze učinit jen jediné - ustupovat, a přitom se snažit protivníkovi způsobit co největší ztráty...

První kniha ze dvou.
Vytvořil: macros