Obsah: Do temného království

Druhá kniha trilogie Válka Temných.

Konkláve stínů zmařila pokus Nočních dravců zatáhnout Velkou Kesh do občanské války a dokončuje akce s cílem definitivně vymazat cech vrahů ze světa. Nicméně současně s tím, jak likvidují poslední zabijáky, musí si Pug a jeho spojenci položit stále naléhavější otázku: kam vlastně zmizel Leso Varen?
Odhalí, že šílený mág uprchl na Kelewan a skrývá se mezi nejmocnějšími muži a ženami Říše, ve shromáždění Ctihodných. A vzápětí se Pug dozvídá, že Dasatové, nejzuřivější bojovníci v celém známém vesmíru, se připravují k invazi na oba jeho světy - na Kelewan i na Midkemii.
Ve snaze zachránit budoucnost obou říší se Pug a další členové Konkláve musí vydat do jiné roviny reality, na nejtemnější světy, jaké lze jen objevit: do samotného srdce říše krvežíznivých Dasatů.
Vytvořil: macros
Zdroj: anotace ke knize