Obsah: Znáš svou osobnost?

Osobnostní testy jsou v současné době velmi rozšířené v různých profesních oblastech. Jejich použití pomáhá řešit dva základní problémy: zda se testovaní jedinci hodí pro určitou práci a jestli budou dobře spolupracovat s kolegy. Stejně důležitá je však otázka, zda si jedinec uvědomuje své silné stránky, své klady a zápory, aby si našel zaměstnání, které by mu vyhovovalo a uspokojovalo ho i po finanční stránce. Je tedy potřeba, abyste co nejlépe poznali své povahové rysy a orientovali se ve své povaze, pak si můžete být jisti, že budete spokojenější a úspěšnější nejen v profesi, ale i v osobních vztazích. Kniha je zábavný průvodce či úvod do oblasti osobnostních testů. Obsahuje mnoho osvědčených testů, převedených do unikátní, přístupné podoby, která vám zábavnou formou umožní zjistit, jaký osobnostní typ u vás převládá. Nabízí také spolehlivé rady, jak byste mohli zdůraznit své kladné rysy a vlastnosti a ztlumit ty nežádoucí.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Znáš svou osobnost?
Dnes je 16.04.2024
Den 14. výročí úmrtí Špidlík Tomáš