Obsah: Velký encyklopedický rybářský slovník

Nejrozsáhlejší dílo v oboru zahrnuje hesla z oblasti rybářství včetně sportovního, chovu ryb v rybnících a okrasných nádržích, pstruhařství, akvakultur, hydrobiologie, hydrochemie, nemocí ryb a toxikologie, rybářských staveb a ekologie. Přes 6000 hesel sestavených předními odborníky z Akademie věd ČR, univerzit, výzkumných ústavů i rybářské praxe. Více než 1200 barevných a černobílých fotografií, kreseb, schémat, grafů a tabulek činí slovník unikátním dílem. Rozsáhlé přílohy umožňují rychlou orientaci při hledání technických a technologických dat z různých oblastí rybářství. Nepostradatelná publikace pro odborníky z oblasti produkce ryb a vodních živočichů, členy rybářských spolků a místních organizací, sportovní rybáře, ekology, ochránce přírody a všechny, kteří se o rybářství a oblast akvakultur zajímají. S úplným zněním Zákona o rybářství a jeho prováděcí vyhláškou.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Velký encyklopedický rybářský slovník