Obsah: Už nikdy na mizině! - Jak si vydělat peníze

Super tipy a triky jak si vydělat peníze. Před pokladnou s několika drobnými v kapse? Takhle přece vy skončit nemusíte! Peníze sice z nebe nepadají, ale dá se k nim přijít spoustou způsobů. Jak? To všechno se dozvíte v této knížce. Máte na začátku každého měsíce průvan v peněžence? Je vám slovo "spoření" cizí? Neustále vedete s rodiči spory o výši kapesného? Podle vás máte kapesné malé a podle rodičů dostačující? Myslíte si, že se dá zbohatnout jen sázením nebo kupováním losů? Tak se raději začtěte do této knížky! Poradíme vám spoustu tipů a triků, jak vyjít s kapesným, aniž byste se museli výrazně omezovat, nechodit do kina nebo si nekupovat vytoužená CD. „Kapesné může vystačit na několik měsíců. " Cornelii Emilianovou, novinářku na volné noze, o tom přesvědčily zkušenosti a četné diskuse s mladými lidmi. U Antje Schweitzerové se vše točí kolem peněz, je totiž odbornicí na tuto problematiku a vlastní poradenskou firmu BWL-Studium. Své znalosti a dlouholeté zkušenosti jako ekonomická novinářka a autorka odborné knihy Jak z ničeho trochu nebo dokonce hodně zbohatnout? velice ráda předává mladým lidem, aby se naučili s penězi zacházet a zhodnocovat je.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Už nikdy na mizině! - Jak si vydělat peníze