Obsah: S láskou lvice

Ve večerním slunci rudě záříteplá samburská země. Karisia Hills se modře klenouna zažloutlém nebi. Christinu Hachfeldovou Afrika fascinovala už od dětství. Jejím naivním přáním, podníceným misionářskými časopisy a fotografiemi, bylo stát se "sestrou misionářkou v Kongu". Po dlouhých letech šťastného manželství, které skončilo tragickou smrtí jejího muže, si Christina v druhé polovině života splnila svůj sen a poprvé odjela do Afriky. Netušila, že tahle cesta radikálně změní její život. Christina se zamilovala do krásného válečníka Samburů a posléze se stala jeho ženou. Daleko od civilizace, na divokém severu Keni, v značně primitivních podmínkách začal její nový život plný nebezpečí a problémů, tíživého strádání, neznámých tradic a předsudků, ale přesto plný neuvěřitelného kouzla. Život, jehož základem je velká, opravdová láska dvou lidí, která - navzdory všem překážkám a kulturním rozdílům - trvá dodnes.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy S láskou lvice