Obsah: Rudé moře - Určovací příručka pro potápěče

RUDÉ MOŘE - URČOVACÍ PŘÍRUČKA PRO POTÁPĚČE je kniha, kterou jistě uvítají členové neustále se rozšiřující rodiny amatérských a sportovních potápěčů, podmořských fotografů i turistů vybavených jen šnorchlem, kteří hodlají tento potápěčský ráj navštívit. Pobřežní vody Izraele, Jordánska, Saúdské Arábie, Egypta, Súdánu, Eritreje, Džibuti i Jemenu oplývají pestrými hejny nádherných ryb a tato určovací příručka zahrnuje téměř všechny zdejší druhy. . 300 skvělých barevných snímků usnadňujících určení ryb a korálů žijících v Rudém moři. . Přehledné a stručné texty s určovacími znaky 250 druhů ryb a korálů. . Srozumitelné symboly životního prostředí, potravy a chování všech druhů ryb. . Ilustrace pomáhající při určování čeledí ryb. . Informace o běžných druzích korálů, doplněné detailními popisy třiceti z nich.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Rudé moře - Určovací příručka pro potápěče