Obsah: Falešná stopa

Světový bestseller
Newyorská advokátka Chloe se stala obětí útoku sexuálního maniaka. Krvavá noc obrátila její dosavadní klidný život naruby a učinila z něj dlouhodobé trauma. Vyšetřování uvázne na mrtvém bodě a policie případ bezradně odloží. Chloe sama musí hledat vnitřní sílu, jak pokračovat dál. Je nucena změnit totožnost a odstěhovat se na Floridu, tam se během dalších dvanácti let stane úspěšnou právní zástupkyní. Když spolupracuje s kriminalisty pátrajícími po několikanásobném vrahovi přezdívaném Amor, najednou jsou stará traumata zase zpět. Nemůže být právě Amor oním maniakem z New Yorku? Chloe si totiž při výslechu zadrženého povšimla jizvy na mužově zápěstí, nápadně podobné té, kterou měl útočník v masce klauna, jenž ji napadl kdysi. Kolotoč hrůzy se opět roztáčí...
Svým dílem se autorka přiřadila k nejlepším představitelům detektivního žánru, jako jsou James Patterson, Michael Connelly nebo Patricie Cornwellová.
Vytvořil: Verca
Zdroj: Anotace z knihy Falešná stopa