Obsah: Západ slunce nad Edenem

Jordan Hale se po celém desetiletí vrací do nehostinné horké části Austrálie na rodnou farmu, kterou hlídá jen starý služebník Neb a volnomyšlenkářská dívka Eve. Avšak obnovení chátrajícího sídla není jediný cíl jeho návratu. Hlavní je pomsta majiteli sousední farmy Maxi Courtlandovi. Jordan je totiž přesvědčen, že zavinil smrt jeho rodičů. Zákeřný Max usiluje nyní zničit i Jordana. S odplatou začne Jordan váhat, až když pozná zbylé členy Maxovi rodiny, konkrétně manželku a dvě dcery. Svým smyslem pro čest a spravedlnost si Jordan postupně získá nejen srdce místních obyvatel, ale také lásku Eve. Neví však, co dívka dlouho tají: je také dcerou Courtlandových, vychovanou ovšem u příbuzných. Jak se Jordan vypořádá s tím, že příslušníci rodiny, která mu tolik ublížila, jsou mu stále nablízku?
Vytvořil: Verca
Zdroj: Anotace z knihy Západ slunce nad Edenem