Obsah: 6000 miliard

Bohatý sci-fi jídelníček nabízí mimo jiné zmlsanou umělou inteligenci, drtivé problémy Marťanů, poznávací výlet k černým dírám, předčasně sebevědomé vesmírné piráty, setsakra netradiční řešení ekologické zátěže, megadivokou jízdu napříč vesmírem, vymknutý pseudovědecký experiment, téměř dokonalého blázna v temelínském reaktoru, proklatě hlubokou vanu, narozeniny v zahradě a dovolenou na střeše, panický strach ze zdrcující invaze herců, nečekaně osudové kruhy v obilí, a nebo třeba odhalené super tajné tajemství bájné Atlantidy skorohrabětem Monte Christo. Přečtením knihy získáte cenná ponaučení o vesmíru, mimozemšťanech a lidstvu, a to v situacích, které teprve nastanou. A když ne, tak se alespoň dobře pobavíte.

Povídky:
- 6000 miliard