Obsah: Projezte se ke štíhlosti!

Jezte dosyta a netrapte se hladem! Pokud vyberete správné potraviny, zhubnete. Autor bestselleru Éčka v potravinách a několika úspěšných knih o zdravém životním stylu vás tentokrát seznámí s podstatou zhubnutí, s tím, že správnou cestou je změna myšlení a životního stylu, nikoliv zkoušení drahých dietních přípravků, které mnohdy více uškodí než pomohou. Seznámí vás s vlastnostmi některých potravin, abyste si sami dokázali najít svůj vlastní výživový styl - jak je to s cukry, glykemickým indexem, sladidly, zdravými a nezdravými tuky. V knize mimo jiné naleznete: Jak se vyhnout jo-jo efektu. Nejznámější „spalovače” tuků. Jídelníček se zdravými recepty na 31 dní. Nejčastější mýty o hubnutí. Tipy pro stravování v mimořádných situacích – směnný provoz, dovolená, večírky... „Vychytávky” – tipy na některá konkrétní jídla či jejich úpravu, abyste se dobře a dosyta najedli a přitom netloustli.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Projezte se ke štíhlosti!
Dnes je 20.04.2024
Před 74 lety se narodil(a) Junek Václav