Obsah: Čekání na lásku

Zdá se, že Angel Summerová žije v pohádce. Vzala si životní lásku, svůdného fotbalistu Cala, a mají nádhernou dcerušku, navíc Angeli nadále zůstává nejslavnější fotomodelkou v Británii. Ale není všechnotakové, jak to na první pohled vypadá, a blíží se další trápení. Když Cal přestoupí do AC Milán, Angel si v cizině připadá opuštěná, protože je daleko od přátel i rodiny, a životní styl manželek a přítelkyňfotbalistů plný nakupování značkového oblečení a hýčkání sebe sama jipříliš neoslovuje. Dají se Angel a Cal znovu dohromady nebo začnouútěchu hledat jinde? Když se na scénu náhle vrátí Calova bývalá láska, splní se Angel jedna z nejhorších nočních můr a ona náhle musí bojovat, aby zachránila manželství i samu sebe.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Čekání na lásku