Obsah: 31 songů

Nick Hornby píše o 31 písních - většinu z nich miluje, některé kdysi miloval a všechny jsou pro něho důležité -, z nichž první je Your Love Is The Place Where I Come From od Teenage Fanclub a poslední Pissing in a River od Patti Smith. Výběr zahrnuje interprety tak odlišné jako Van Morrisona a Nelly Furtado a písně tak různorodé jako Thunder Road a Puff the Magic Dragon (reggae). Kromě jiného Hornby uvažuje o kytarových sólech, o zpěvácích, jimž hvízdá mezi zuby, a o onom druhu hudby, který uslyšíte, když se vypravíte na nákup.
„Poslouchám písničky a kromě nich prakticky nic jiného. K vážné hudbě a jazzu se nedostanu moc často, a když se mě lidé ptají, jakou hudbu mám rád, zjišťuji, že je velmi těžké odpovědět, protože obvykle chtějí jména interpretů a já jim můžu říct jenom názvy písniček. "
Nick Hornby
Vytvořil: janajau