Obsah: O čem sní ženy 2

Režisérka Olga Sommerová se už z podstaty své filmové práce umí dívat do hloubky lidských duší. Činí tak i ve své tvorbě literární. Po knize důvěrných rozhovorů s přítelkyněmi, které navázaly na úspěch stejnojmenného dokumentárního filmu O čem sní ženy, sepsala toto neméně očekávané knižní pokračování. Otevřeně, nezáludně a s velkou mírou empatie se ptá svých vrstevnic, zralých žen, na jejich cestu životem, na jejich citový, intelektuální i docela všední život - a dostává stejně upřímné - a přece mnohdy šokující - odpovědi. Texty Olgy Sommerové jsou dílem jistou terapií v posuzování vlastního údělu, ale zároveň také jedinečným návodem, jak náročnou ženskou roli v dnešním světě vůbec zvládnout.
Zdroj: Anotace z knihy O čem sní ženy 2
Dnes je 23.04.2024