Obsah: Indie sever

turistický průvodce
Dillí, Rádžasthán, Uttarpradéš, Uttarančal, Madhjapradéš, Himáčalpradéš, Ladákh, Harijána a Paňdžáb, Gudžarát, Bombaj, Maháráštra, Kalkata a Západní Bengálsko, Bihár a Džhárkhand, Sikkim, Severovýchodní horské státy, Urísa.
Vůbec první průvodce po Indii v českém jazyce obsahuje mimořádné množství informací a praktických rad.
V úvodní části najdete základní fakta o indickém subkontinentu, doporučení o nejvhodnější době pro pobyt v té které části Indie, a výčet nejzajímavějších míst, která byste si neměli nechat ujít.
V další části nazvané Základní informace se dočtete důležité rady a pokyny, co podniknout ještě před cestou a jak si v Indii počínat.
Samotný Průvodce obsahuje podrobný a zasvěcený popis jednotlivých regionů, s mapkami a aktuálními informacemi o ubytování, stravování, kultuře a dopravním spojení.
V oddíle Souvislosti se seznámíte s nejdůležitějšími událostmi v dějinách Indie, dozvíte se zajímavosti o kultuře, přírodě i problémech životního prostředí Indie.
Připojen je i seznam doporučené literatury a slovníček hindských výrazů.

spoluautoři: Devdan Sen, Nick Edwards, Mike Ford, Beth Wooldridge
Vytvořil: janajau