Obsah: Dobré rady do zahrady

Bohatě ilustrovaná příručka »Dobré rady do zahrady" Vám zodpoví všechny důležité otázky kolem zahradničení: Je kompost nutný? Můžeme ponechat zahradu v zimě svému osudu? Co je důležité pro dobrou úrodu peckovin a jádrovin? Platí pro péči o stálezelené dřeviny zvláštní pravidla? Na tyto a všechny další otázky, které u Vás v průběhu roku vyvstanou při vytváření a úpravách Vaší zahrady a péči o ní, odpoví tato kompetentní příručka tak, že žádná z otázek nezůstane otevřená. Kalendářní přehled všech prací, které na Vás v průběhu roku čekají, Vám na první pohled ukáže, kdy je třeba zasít, kdy přistřihnout a kdy je ta pravá doba na sklizeň. Nevyčerpatelný zdroj kompetentních rad a informací ke všem otázkám týkajícím se prací na zahradě!
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Dobré rady do zahrady