Obsah: Domácí fitness

Kniha je určena všem, kdo chtějí mít doma malou tělocvičnu či posilovnu a mají zájem dozvědět se, co vybudování a vybavení domácího fitness obnáší. Domácí prostor určený ke cvičení lze pojmout mnoha způsoby. Od nejjednoduššího - umístění rotopedu do obývacího pokoje - až po vybudování zimní zahrady určené k tělesnému pohybu či posilovny ve sklepní místnosti nebo podkroví, kde jsou posilovací zařízení umístěna například společně s vířivkou, infrakabinou apod. Kniha probírá dispoziční řešení domácích fitness, věnuje se také stavebním úpravám (výběr podlah do domácí posilovny, obklady a dlažby, zrcadlové stěny). Rozsáhlá kapitola je zaměřena na výběr vhodného druhu trenažéru nebo posilovacího zařízení k domácímu využití. Opomenuta není ani problematika doprovodných vodních provozů (sauna, infrasauna, ochlazovna, hydromasážní bazénky atd. ), vytápění a větrání domácích posiloven.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Domácí fitness