Obsah: Pokerové miliony - Historie a současnost největší karetní hry

Tato publikace chce svým skromným, ale určitě novátorským dílem přispět k seznámení s karetní hrou: hold’em poker. Hold’em poker je geniální hra, která na rozdíl od šachů může být vedle umění i masovou zábavou. Hraje ji ale v České republice jen nepatrný zlomek populace a díky této knize můžete zasednout k hráčskému stolu a zjistit, zda máte šanci přiblížit se k těm vyvoleným, kterým bylo dáno do vínku umění hrát tuto hru s úspěchem. Chcete vědět všechno o pokeru? Pro nejširší veřejnost právě zde naleznete zdroj informací o tomto největším fenoménu internetové sítě, který vydělává provozovatelům virtuálních heren i hráčům v reálném světě statisíce a někdy i milióny.
Zdroj: Anotace z knihy Pokerové miliony - Historie a současnost největší karetní hry
Dnes je 18.04.2024
Před 149 lety se narodil(a) Bernhardt Oskar Ernst