Obsah: E-milionář - aneb Jak investovat nejen do zlata

Proč právě vy ještě nejste "za vodou"? Myslíte si, že je to pro vás meta příliš vzdálená? Tato praktická kniha vám ukáže, že e-milionářem, to znamená milionářem počítáno v eurech, se může stát každý. Stačí trocha odvahy, předvídavosti a velmi skromný kapitál do začátku. Kniha E-milionář vás jednoduchým, srozumitelným a dokonce vtipným způsobem naučí:- Uvěřit, že i vy můžete vstoupit do této řeky- Opustit zažité stereotypy myšlení- Správně a rozumně investovat- Zbavit se ostychu při nákupu zahraničních akcií- Objevit kouzlo komodit a hlavně zlata- Finančně se zajistit- Užít si život e-milionářeSvezte se i vy na zlatém býku, protože dnešní doba, kdy se rozvíjí obří asijské trhy, nabízí téměř neomezené možnosti. Buďte u toho, protože podobný trend nemusí trvat věčně. Autor této knihy - Jiří Václavíček - vám bude skvělým průvodcem. Výmluvná zpověď amerického e-milionáře v závěru knihy potvrzuje všechny jeho praktické rady.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy E-milionář - aneb Jak investovat nejen do zlata