Obsah: Encyklopedie starověkého světa

Bohatě ilustrovaná encyklopedie sleduje dramatickou historii raných civilizací světa, od prvních zemědělců Středního východu až k vzestupu mocných říší Mezopotámie, Egypta, Řecka a Říma. Nádherné fotografie a podrobné rekonstrukce věcí i událostí vytvářejí pestrý obraz života starověku a soubory údajů a dat obsahují časové mapy, informace "kdo je kdo" a mnoho dalších podrobností o bozích, bohyních, mytologii a nedávných archeologických nálezech. Vstupte do světa starověku a objevte: . Jak vzniklo první písmo . Proč byl zavražděn Julius Caesar. Příběh trójského koně . Jak se žena stala faraonemCo znamená kniha s odkazy na internet? Knihy s odkazy na internet obsahují popisy webových stránek, které můžete navštívit, abyste se hlouběji a zajímavým, informativním způsobem, o tématu knihy. Mohou webové stránky zastarat? Informace se čas od času mění, a proto odborníci z Usborne budou pravidelně dohlížet na to, aby se jejich webové stránky inovovaly. Když si chci tuto knihu přečíst, musím mít internet? Rozhodně ne. Tato encyklopedie je samostatným naučným dílem a vynikajícím zdrojem informací i bez internetu.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Encyklopedie starověkého světa