Obsah: Encyklopedie světových dějin

. Přes 1000 ilustrací. Podrobné mapy. Časové přehledy hlavních zajímavostí. Stručné chronologické přehledyEncyklopedie světových dějin zahrnuje období začínající před čtyřmi miliony let a sahající do dneška; je pozoruhodnou cestou historií lidské rasy. Vizuálně velmi názorný přístup autorů knihy uvítá každý, kdo pociťuje potřebu zařadit historii do kontextu. Pronikavé pátrání po počátcích lidstva a po prvním osídlení, přehled dávných civilizací a průběh dějin až po dnešek odpoví na otázky a vyvolá zájem. Talentovaní ilustrátoři, zkušení autoři a poradci zde spojili své zkušenosti a dovednosti, aby předložili čtenářům velké bohatství informací. Text je předložen v jasně definovaných oddílech knihy.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Encyklopedie světových dějin