Obsah: Stříbrná židle : Letopisy Narnie 4

Fantasy příběh, ve kterém se do Narnie vrací Eustace a s ním dívka Jill, aby našli korunního prince. Pro starší děti.
Eustace navštěvuje jednu z moderních škol, kde díky novátorskému přístupu ke studentům se slabší a mladší stávají terčem těch ostatních. Mezi nejvíce postižené patří Jill. Eustace ji jednoho dne objeví plačící za tělocvičnou a aby jí dodal odvahu, vypráví jí o Narnii. Když pak prchají před svými pronásledovateli, dostanou se dvířky ve zdi do neznámé země, kde se setkají s Aslanem, který jim dá za úkol nalézt ztraceného korunního prince s pomocí záhadných znamení. Předcházející díly Letopisů Narnie: Čarodějův synovec; Lev, čarodějnice a skříň; Kůň a jeho chlapec; Princ Kaspian; Plavba Jitřního poutníka.
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz