Obsah: Šermířský mistr

Španělsko poloviny minulého století je zmítáno politickými nepokoji. Zdá se, že nic z toho se netýká starého šermířského mistra, který žije jen pro své povolání, své žáky a občasné schůzky s přáteli.
Jeho poklidný život však rázem skončí ve chvíli, kdy ho navštíví krásná mladá žena s velmi neobvyklým přáním - chce se naučit jeho tajný zásah. V životě šermířského mistra se začínají dít věci, jejichž důsledky zpočátku ani on sám nedokáže domyslet.
Pak však někdo zabije jeho přítele a on se rozhodne, že se pustí do hledání vraha na vlastní pěst. Podaří se mu to přesto, že má v boji proti silným a bezohledným protivníkům k dispozici jen svou zbraň, svůj smysl pro čest... a svou lásku k neznámé dívce?
Vytvořil: chanahd
Dnes je 28.03.2024