Obsah: Ve světle Pravdy

ÚVODEM!
Rouška padá a víra se mění v přesvědčení. Jen v přesvědčení je osvobození a spása!
Mluvím jenom k těm, kdo vážně hledají. Musí být schopni a ochotni zkoumati toto věcné věcně! Náboženští fanatikové a kolísaví blouznivci mohou se raději vzdálit, neboť Pravdě škodí. Zlovolní však a nevěcní necht sami najdou v těchto slovech své odsouzení.
Poselství zasáhne jen ty, kdo ještě nosí v sobě jiskru Pravdy a touhu být skutečně člověkem. Všem těm bude také světlem a oporou. Vyvede je bez oklik ze všeho chaosu dnešních zmatků.
Následující Slovo nepřináší nové náboženství, nýbrž má býti pochodní pro všechny vážné posluchače nebo čtenáře, aby tak našli pravou cestu, která je povede do vytoužených výšin.
Jen ten, kdo se sám pohybuje, může se duchovně dostati kupředu. Pošetilec, který k tomu používá cizích pomůcek ve formě hotových názorů. jde svou cestou jen jako o berlích, zatím co vlastní zdravé údy vyřadil.
Jakmile však asměle použije ke vzestupu jkao výzbroje všech schopností, které v něm dřímají očekávajíce jeho zavolání, využije tak svěřenou mu hřivnu podle vůle svého Stvořitele, a přemůže hravě všechny překážky, které mu chtějí zkřížiti cstu, aby ho z ní odchýlily.
Proto se probuďte! Jenom v přesvědčení je pravá víra, a přesvědčení vzniká jedině přísným uvažováním a zkoumáním!
Buďte živými v divuplném stvoření svého Boha!
Abd-ru-shin
Vytvořil: ota61
Upravil: pan.Kchiu
Zdroj: úvod ke knize
Dnes je 05.06.2023
Před 92 lety se narodil(a) Dvorský Ladislav
Copyright © Knihovnicka.net | Created by puktom.cz
Šíření obsahu serveru Knihovnicka.net je bez písemného souhlasu autorů zakázáno