Obsah: Nebezpečné hry

Milostný román, ve kterém hlavní hrdinka hledá především naplnění svých nevšedních sexuálních tužeb a snů
Postgraduální studentka antropologie Josie hledá přivýdělek ke svému studiu. Když náhodou potkává Mary, malou Madeline a Tylera, který má až obsedantní touhu obsáhnout všechny drobnosti ze svého nejbližšího okolí, vč. počítání čehokoli a stále, propadne kouzlu této rodiny a rozhodne se přivydělávat si coby Tylerova chůva. Do rodiny se po čase přistěhuje, což má sice kouzlo vzájemné blízkosti ale také ztrátu soukromí a malých tajemství. Po čase se seznamuje se zajímavým ale temně tajuplným mužem Devešem, kterým je zpočátku okouzlena její zaměstnavatelka. Vztah mezi hlavní hrdinkou a tímto tajemným mužem je však založen na sadomasochistickém sexuálním vztahu, kterému oba hrdinové propadají.
Vytvořil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz