Obsah: Perfektní zažívání

Přirozená cesta k rovnovážnému a zdravému trávení. V knize Perfektní zažívání slavný lékař a spisovatel nabízí praktické rady jak dosáhnout rovnovážného a zdravého trávení, které je předpokladem pro dlouhý život ve zdraví a celkovou spokojenost. Deepak Chopra, pohlížející na tělo a mysl jako na sjednocený. nerozdělený celek, v této knize podává účinné prostředky, které nám umožňují zbavit se nepříjemných problémů spojených s trávicím a zažívacím systémem, jakými jsou zácpa, průjem, nadměrná plynatost a mnohé jiné gastrointestinální poruchy. Autor nás zasvěcuje do fungování trávicího traktu, vysvětluje vztah mezi emocemi a střevními funkcemi, biologickými rytmy a neuromuskulární integrací. Součástí knihy je i osobní dotazník, vypracovaný za základě modelu tradiční ájurvédské medicíny, který umožní čtenářům objevit vlastní tělesné a emocionální dispozice a rytmy. Čtenář tak může najít vlastní klíč k odstranění svých zdravotních potíží a nemocí.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Perfektní zažívání