Obsah: Perfektní domácí trénink

Zacvičte si v pohodlí domova - ušetříte čas i peníze! Trénink se vám navíc podaří snadněji začlenit do vašeho denního programu. Všem zájemcům o pohybové aktivity přinášíme jednoduchý návod, jak pravidelně cvičit v domácím prostředí. Ukážeme vám, jak je možné posilovat pomocí vlastní váhy těla, s jednoduchými pomůckami nebo na domácích posilovacích strojích. Nabídneme vám vhodné kardioaktivity, které lze provozovat na běžně dostupných trenažérech. Samozřejmou součástí knihy jsou i protahovací cviky. Jako bonus pro vás autor připravil balanční cvičení, která jistě rádi využijí vyznavači lyžování, inline bruslení a dalších sportů, při nichž je udržení rovnováhy základním předpokladem úspěšného zvládnutí techniky.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Perfektní domácí trénink