Obsah: Peníze jiných lidí

V knize Peníze jiných lidí se naučíte, jak:. vytvořit strategie pro využití peněz jiných lidí, které vás povedou k finanční svobodě. se dívat za hranice vašich vlastních zdrojů - u začínajícího byznysu nebo investování. přivést do vašeho byznysu investory, aniž byste se museli vzdát velkého podílu na hodnotě byznysu. najít zdroje, které používají úspěšní investoři při využívání peněz jiných lidí. identifikovat - a zhodnotit - různé typy PJL, které jsou vám dostupné. myslet kreativně - a použít kreativitu, aby vás dovedla k mnoha zdrojům penězAutor je mezinárodně uznávaný odborník v oblasti duševního vlastnictví a stal se tvůrcem strategií pro budování byznysu, které využívaly konvenční i nekonvenční formy a zdroje peněz jiných lidí a zdrojů jiných lidí.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Peníze jiných lidí