Obsah: Pečivo pro slavnostní příležitost

Pečivo pro slavnostní příležitostDruhé vydání velmi úspěšné kuchařské knihy pro všechny, kteří milují sladkosti. Aenne Burda byla nejen schopnou obchodnicí, ale také vynikající hospodyní a kuchařkou. Její kuchařské umění vyvolávalo nadšení a obdiv. Už od mládí sbírala recepty a tato vášeň ji nikdy neopustila. Typickým rysem jejích "kuchařek" jsou recepty tradičních jídel úspěšně ověřených vlastní zkušeností, mnohokrát uvařených, někdy vylepšených, vždy lákavých a lahodných. Její Pečivo pro slavnostní příležitosti vás zavede do světa pečených sladkostí pro mlsné jazýčky a pro sváteční chvíle. I tyto recepty prověřila paní Burda ve své vlastní kuchyni, a až je připravíte a ochutnáte, poznáte, že gastronomie je zvláštní nezaměnitelnou součástí našeho života. - Vše, co potřebujete vědět o pečení· Báječné recepty na jemné sušenky, skvělé cukroví, kořeněné štóly, lákavé koláče, jedinečné dorty a dárky, které upečeme podle vlastní fantazie. Pepřové kuličky, pomerančové vafle, máslové lanýže, panettone, dort Malakov, ananasová šarlota, makové rohlíčky pro diabetiky a další sladkosti, jimž zkrátka neodoláme, také na exkluzivních fotografiích.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Pečivo pro slavnostní příležitost