Obsah: Neuvěřitelné skutečnosti

Šokující objevy potvrzující prastaré mýty
Po úspěšném televizním a knižním seriálu Planeta záhad očichá Arnošt Vašíček s novou vzrušující sbírkou záhadných případů z celého světa, které si právem zaslouží přívlastek "nejtajemnější z tajemných". Unikátní informace o podobně šokujících objevech A. Vašíček dokládá nejnovějšími vědeckými poznatky a množstvím průkazného dokumentárního materiálu ze svých badatelských cest. Z obsahu: Hadí bytosti; Den zkázy; Boj vesmírných mocností; Záhada kamenných hlav; Odhalení vetřelci; Úkazy na obloze; Egyptské tajnosti; Trpasličí humanoidi; Vodní lidé; Přízraky z džungle; Na lovu příšer; Fantastická realita. "Stojíme na prahu zapovězené komnaty, v níž jsou ukryty truhlice plné děsivých tajemství. Tušíme, že naší planetou zmítaly děje, jejichž podstata nám uniká v mlhavém oparu nejasnosti. "
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize