Obsah: Páteř bez bolestí

Autoterapie páteře rozcvičením, akupresurou, automasáží a automobilizačními cviky. Akupunkturní praxi a léčebným technikám Východu se autorka začala plně věnovat před 18 lety. Rozšířila klasické lékařské postupy o netradiční metody a ověřila jejich působení na lidi v našich podmínkách. Také způsob léčení akutních a chronických funkčních poruch páteře je v její praxi obsáhlejší. Prokazatelně léčbu prohlubuje a urychluje rekonvalescenci. Stručnějším pojetím této léčby je autoterapie neboli samoléčení páteře. Je vysoce účinná a může prospět každému, kdo ji v nouzi vyhledá. Utlumí bolesti, uvolní svalstvo i blokády a při delším praktikování může zlepšit funkční stav páteře. V této knížce naleznete návod, jak autoterapii používat v akutních a chronických případech i jako prevenci proti bolestem zad. A to stojí za úvahu. Při našem způsobu života si na záda občas zanaříká každý.
Vytvořil: Zdenka
Zdroj: Anotace z knihy Páteř bez bolestí