Obsah: Excel 2007 vzorce a funkce

Ať už Excel používáte denně v práci, doma nebo ve škole, je více než pravděpodobné, že používáte vzorce a funkce, jež tento výkonný nástroj nabízí. Chcete-li však využít sílu Excelu na plný plyn, měli byste se nejdříve zorientovat více než 330 funkcích a vzorcích, které jsou v něm k dispozici. Abyste nemuseli pátrat, ztrácet čas zkoušením a hledáním významu jednotlivých funkcí a vzorců, připravili jsme pro vás překlad německého bestselleru, jenž vás za pomoci více než 400 příkladů naučí pracovat beze zbytku se všemi vzorci i funkcemi Excelu, a to zcela bez ohledu na to, jakou verzi Excelu používáte - popisované informace jsou platné pro Excely od verze 97 až po 2007. Všechny příklady uvedené v knize také naleznete na doprovodném CD a budete si je moci nejen vyzkoušet, ale zcela libovolně s nimi experimentovat či využít je ve své práci.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Excel 2007 vzorce a funkce