Obsah: Akademie nočních můr - 1.díl

Neuvěřitelný, poutavý a napínavý příběh malého, nenápadného, až zakřiknutého Charlieho, který má takřka stálé problémy se svým okolím a spolužáky a trpí nočními můrami, jež dokáže vyvolávat a zhmotňovat do skutečnosti. Charlie se náhle ocitá v Akademii nočních můr, kde se spolu s ostatními „vyvolenými“ dětmi učí s těmito monstry z Temnozemě bojovat a vyhánět je z lidského světa, zejména pak ze světa dětí. Autor knihy Dean Lorey je vynikající americký spisovatel, který dokáže napětí a přitažlivost děje knihy gradovat tak, že se čtenář nechce odtrhnout od čtení. Mezi jeho knihy, z nichž některé byly zfilmovány, patří například Muži v černém. Také Akademie nočních můr se brzy dočká své filmové adaptace ve filmových studiích společnosti Universal.
Zdroj: Anotace z knihy Akademie nočních můr - 1.díl
Dnes je 19.04.2024