Obsah: Filmoví koně

Druhá kniha Pavla Jahody se věnuje jedné z nejvděčnějších, ale také nejobtížnějších prací s koněm –, natáčení filmů. Čtenář se poutavou formou vyprávění zkušených filmařů-koňáků seznámí se spoustou nejroztodivnějších příběhů, patálií a historek, čímž se dozví množství potřebných informací o práci s koněm při filmovém natáčení. Kniha představí nejen přípravu tohoto zvířete na tuto náročnou práci, ale také pohled na věc z perspektivy samotného koně, po kterém jsou vyžadovány nejrůznější herecké výkony v uměle navozených podmínkách. Zábavné, obdivné a zároveň naučné vyprávění, které nabízí pohled do zákulisí filmové práce a v jednotlivých kapitolách vystupuje řada známých osobností filmového plátna, je doplněno o barevnou fotografickou přílohu.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Filmoví koně