Obsah: Krásná loupežnice

Anglie, rok 1783. Když krásná a zámožná slečna Žofi nesedí modelem malíři portrétů, oblékne mužský plášť a širák s pérem a přepadává cestující - a ještě k tomu za denního světla! V dobách, kdy je politická situace mezi Anglií a Francií napjatá na nejvyšší míru, se však cestující neobávají jen zločinných loupežníků. Všude se to hemží špehy a stává se, že někdo jen něco neopatrně prohlásí a vzápětí se po něm slehne zem.
Žofi ukořistí brašnu patřící jednomu z nejmocnějších a nejnebezpečnějších mužů celé země. Nemusí tajit jen vlastní totožnost, ale chránit i svého otce...
Strhující historická sága, v níž před očima čtenáře defiluje barvitá mozaika lupičů i šlechticů, prostitutek, zlodějíčků i vznešených dam, revolucionářů i špehů.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize