Obsah: Fotbalové dobývání Evropy - Historie evropských šampionátů od Francie 1960 do Portugalska 2004

Historie evropských šampionátů od Francie 1960 do Portugalska 2004. Zkušený autor sportovních publikací živým způsobem přibližuje historii evropských fotbalových šampionátů od prvního turnaje v roce 1960 až po zachycení atmosféry mistrovství v Portugalsku. Milovníci fotbalu najdou v knize řadu postřehů a zajímavostí ze všech 12 ročníků evropských mistrovství, profily těch nejlepších fotbalistů starého kontinentu, kompletní přehled výsledků včetně všech kvalifikací a bohatou fotopřílohu dokumentující vývoj nejpopulárnější sportu v Evropě za posledních 45 let.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Fotbalové dobývání Evropy - Historie evropských šampionátů od Francie 1960 do Portug
Dnes je 23.04.2024
Den 408. výročí úmrtí Cervantes Miguel de