Obsah: Krásky

Nový román B. Small „Krásky“ se odehrává v Anglii za vlády Karla II. Je posledním dílem série Skyino dědictví, která přímo navazuje na sérii Sága rodu O´Malleyů. Hlavními hrdinkami jsou tři mladé dívky. Frances Deversová se narodila na americkém kontinentě a aby unikla následkům skandálu a podezření z vraždy svého muže, vydává se přes moře do Anglie. Zde se pozná se zdejší větví svého rodu a spřátelí se i se dvěma dívkami svého věku, Cynarou a Dianou. Nejprve sledujeme Fancy, po níž zatouží sám král a udělá z ní svou milenku. Když vášeň pomine, zůstanou dobrými přáteli, ale vzhledem k tomu, že je Fancy těhotná , chce ji král provdat za svého dávného přítele, markýze z Ishamu… Okolo Fancyny sestřenice Diany, díky její kráse a milému chování , krouží u dvora mnoho mladíků, kteří stojí o její ruku. Dianino srdce si však získají dva bratři, dvojčata vévoda a markýz z Roxley. Dívka neví, kterého z nich si zvolit za manžela… Sestřenice Cynara netouží po manželovi, protože se nechce stát mužskou hračkou. U dvora však pozná hraběte ze Summersfieldu. S tímto nebezpečným mužem rozehraje milostnou hru, v níž může zvítězit pouze jeden z nich. Mladé hrdinky dokazují, že si umějí užívat života. Dokáží se u dvora vrhnout do víru vášní a komplikovaných vztahů, ale přitom zůstat rovnocennými partnerkami mužů.
Vytvořil: chanahd
Zdroj: anotace ke knize