Obsah: Soukromá potěšení

Nora Buckleyová, svědomitá matka a hospodyňka, zjistí, že ji po pětadvaceti letech manželství manžel zamýšlí opustit kvůli jiné, mnohem mladší ženě. Jedinou útěchu nachází u přítelkyň ze sousedství, se kterými se schází každé pondělí u kávy. Ty, když vidí Nořino zoufalství, podělí se s ní o své přísně střežené tajemství, a sice kabelový program zvaný Kanál. Nic netušící Nora si jej ze zvědavosti objedná a s úžasem shledá, že se ocitla ve světě, kde se jí splní každé přání, stačí na ně jen pomyslet. Už při první návštěvě v elegantně zařízené podkrovním bytě, kde nechybí ani její vysněná koupelna, prožívá nejdivočejší erotické fantazie v náručí pozorného milence a zručného maséra. Po návratu do reality zjistí, že manžela už vlastně nepotřebuje a svolí s rozvodem. Jeff ji však hodlá připravit o veškerý majetek a odmítá jí platit výživné a dětem studia. Nora, která nikdy nepracovala, se nalézá v neřešitelné situaci. Protože Kanál se pro ni stal útočištěm, kde je chráněná před nepříjemnou a krutou realitou, požádá jeho správce, pana Nicholase, aby mohla ve světě fantazií zůstat delší dobu. Pan Nicholas jejímu přání vyhoví a Nora na oplátku slíbí, že mu laskavost jednou oplatí, ačkoli ještě netuší, co po ní bude požadovat...
Vytvořil: chanahd
Zdroj: anotace ke knize