Obsah: Spirála smrti

V další knize nejoblíbenější finské autorky detektivních románů Leeny Lehtolainen vyšetřuje vrchní inspektorka policie v Espoo Maria Kalliová vraždu talentované mladé krasobruslařky a vycházející mezinárodní hvězdy Noory Nieminenové. Musí spěchat, aby případ uzavřela ještě před odchodem na mateřskou dovolenou, ale vyšetřování se komplikuje. Ukazuje se, že motiv k Noořině vraždě mělo příliš mnoho lidí, a kromě toho se případ dotýká i dcery Mariina nadřízeného a zároveň přítele, vrchního komisaře Jyrkiho Taskinena. Spirála smrti obsahuje to, co si čtenáři oblíbili už v první detektivce Leeny Lehtolainen Zasněžená žena: poutavý psychologický příběh, napínavou zápletku i čtivé vylíčení života v současném Finsku.
Vytvořil: Miru
Zdroj: Anotace z knihy