Obsah: Zdravím tě, temnoto

Večer co večer usedá Paris Gibsonová k mikrofonu, aby v nočním rozhlasovém vysílání z texaského Austinu oslovila tisíce anonymních posluchačů. Jsou jejím spojením se světem a ona pro ně představuje přítelkyni, jíž se mohou svěřit se svým trápením i úspěchy. Příjemná setkávání v éteru se však změní v noční můru, když jí mužský hlas na druhém konci linky oznámí, že v nejbližších dvaasedmdesáti hodinách zavraždí mladou dívku a pak se vypořádá přímo s Paris. Moderátorka to sdělí policii a začne zoufalý závod s časem. Do hry vstupuje policejní vyjednavač, psycholog Dean Malloy, kterého Paris dobře zná. Právě kvůli němu totiž odešla z Houstonu do Austinu a setkat se s ním znovu za takových okolností pro ni vůbec není snadné. Jak se zdá, hrozba neznámého zabijáka bude pro Paris znamenat i hořkou cestu do minulosti, na jejímž konci však možná čeká příslib nového začátku...
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize