Obsah: Milenec ze snů

Elizabeth, atraktivní mladá vdova, má svůj obchůdek s netradičními dárky a také dvě malé děti, proto se celé dny nezastaví. Je zajímavá a energická, ale už dva roky žije sama. Manžel jí chybí a o jiného muže nestojí, i když samotu snáší stále hůř. Touží mít někoho nablízku, jenže na skutečný vztah nemá odvahu, a tak sní. A jsou to odvážné sny - svého milence si představuje všelijak. Vždy je vášnivý, plný touhy, pozorný a citlivý. Přesto je pouze vysněný... Po čase vstoupí do jejího života vstoupí soused Thad. Elizabeth se domnívá, že právě takového muže potřebuje, ale odmítá si své pocity přiznat, natož aby je projevila. Thad má navíc konkurenci - bohatého, neuvěřitelně pohledného majitele hotelového řetězce, v němž má Elizabeth svůj obchod. Pro koho se mladá žena rozhodne? Kdo bude jejím milencem ze snů a možná i něčím víc?
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize