Obsah: Microsoft Word 2002 / uživatelská příručka

Chcete-li ovládnout nejpopulárnější z textových procesorů – Microsoft Word – a máte přitom první krůčky s počítačem již za sebou, můžete bez obav sáhnout po této příručce, která vás naučí základům Wordu 2002 a všemu, co potřebujete pro každodenní kancelářskou práci: ať už jde o prosté psaní jednoduchých dopisů, o vytváření úhledných dokumentů s různými styly, s tabulkami, o dokumenty blížící se svým charakterem knize, internetové stránce nebo o generování hromadné korespondence. A protože vaším cílem při práci není hraní s Wordem, ale vytvářený dokument, má zkušený autor Tomáš Šimek vždy na paměti efektivitu vaší práce a ukazuje vám nejlepší postupy pro provedení dané operace.
Z obsahu knihy vybíráme:
Úvod do Wordu 2002:
seznámení s prostředím programu a základními příkazy.
Práce se soubory:
naučíte se operace, které budete provádět mnohokrát denně.
Základní techniky práce s Wordem:
zvládnete základní úkony, jako je pohyb v dokumentu, mazání a kopírování textu, formátování písma, odstavců i stránek, vytváření záhlaví, dělení slov, odstraňování překlepů a tisk dokumentů.
Rozšiřující techniky:
efektivní postupy pro tvorbu profesionálních dokumentů – poznáte automatické formátování, sloupcovou sazbu, obálky a štítky, poznámky pod čarou a komentáře, generování obsahu, odkazů a řadu dalších funkcí.
Tvorba tabulek:
i v textových dokumentech bývají tabulky.
Hromadná korespondence:
kapitola sama pro sebe.
Přílohy:
mj. popis všech nabídek, panelů nástrojů a klávesových zkratek.
Vytvořil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 07.12.2021
Před 220 lety se narodil(a) Nestroy Johann
Copyright © Knihovnicka.net | Created by puktom.cz
Šíření obsahu serveru Knihovnicka.net je bez písemného souhlasu autorů zakázáno