Obsah: Fotografujeme kreativně

Hledáte inspiraci pro své další fotografování? Chcete zjistit, jak můžete zlepšit své vlastní fotografie? V této knize najdete obojí – jak nevšední fotografie, tak i tipy a praktické rady profesionálních fotografů. Ať už fotografujete nejraději krajinu, portrét, akt či momentky, nebo naopak hledáte nevšední pohled mimo škatulky žánrů, na stránkách této knihy najdete inspirace plné hrsti. Velkoformátové fotografie jsou od různých autorů a autorek, různých žánrů a stylů. Díky tomu si každý najde to, co mu je nejbližší, aniž by byl omezován jen jediným autorem a jeho fotografickým stylem. Fotografie jsou doplněny komentářem autorů – dozvíte se, jak a kde fotografie vznikala, kdo ji fotografoval a jakou techniku při tom použil. Samozřejmostí jsou technická data o expozici každého snímku. Většina fotografií je doprovázena i komentářem odborníka – profesionálního fotografa. Ten fotografii po odborné stránce hodnotil, případně doporučil lepší postup, kompozici, výřez apod. Díky tomu máte jedinečnou možnost podívat se na snímky okem profesionálního fotografa.
Vytvořil: Jacob
Zdroj: Anotace z knihy Fotografujeme kreativně