Obsah: Barevné sny

Mladá žena Boby Saltonová prchá s dcerou před svým násilnickým manželem aby si našli nový domov a klid. Zamířily do Connecticutu, kde si na inzerát z novin našla zaměstnání i s bytem. Její práce byla ošetřovat starší ženu, Almu, která po mrtvici ochrnula na levou polovinu těla a ocitla se tak na vozíku. Zaměstnala ji její neteř, Eva Rubová, se kterou měla Bobby zvláštní vztah. Nebýt Penny a Almy, která milovala děti, tak tam zřejmě nezůstaly.
Jednou týdně do domu docházel Dennis, který s Almou prováděl terapeutické cviky. Bobby a Dennis si padli do oka a párkrát si vyšli.
Asi po měsíci Joe brutálním způsobem zabil Bobbyinu tetu a získal tak jejich adresu a vydal se zabít i Bobby. Naštěstí Penny v tu dobu spala a když uslyšela hluk, tak zavolala policii. Tím pádem se vše vyřešilo - násilnický manžel byl policií zastřelen a Boby si konečně mohla vydechnout. Zajímavý dramatický příběh o rodinném násilí.
Upravil: alnahu
Zdroj: internet a kniha